Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
22 april 2019

Nog veel activiteit op KHO Bierbeek deze dagen

Het voetbalseizoen nadert stilaan zijn einde....

Toch hebben we de komende weekends nog een super drukke kalender op de club :

  • zaterdag 27 april hebben we nog een aantal competitiewedstrijden
  • zondag 28 april heeft het voortornooi plaats van de Jartazi cup (we verwachten niet minder dan 36 teams U11 die gaan strijden voor 16 plaatsen in het hoofdtornooi) - om 15u speelt ons A-elftal dan nog haar derby tegen VC Bertem-Leefdaal, winst is essentieel om onze kansen voor de promotie eindronde gaaf te houden
  • woensdag 1 mei is dan het hoofdtornooi van onze Jartazi cup - met deelname van teams van oa OHL, RSC Anderlecht, STVV, KSC Lokeren, KV Oostende, .....  meer informatie terzake vind je op de hoofdrubriek JartaziCup
  •  zaterdag 4 mei hebben we dan nog een regionaal tornooi voor U13 en U14 ploegen - in de voormiddag gaan 8 teams U13 hun wedstrijdjes spelen uitzonderlijk op een 11 vs 11 formaat, in de namiddag strijden de U14 teams voor de bekers

Voor onze spelers staan er ook nog evaluatie avonden voorzien, meer informatie terzake volgt nog. Ook twee pasdagen zullen worden voorzien, waar de spelers hun kledij voor het nieuwe seizoen kunnen passen.

Maar eerst dus de drukke tornooikalender van 28 april, 1 mei en 4 mei. We rekenen er zeker op dat je een bezoekje brengt aan deze tornooien op onze club, zodat het ook op KHO koppen lopen wordt.... 

 

          KHO VOETBALKAMPEN 2021 :

15/02 - 19/02        &         5/04 - 9/04

12/07 - 16/07       &        23/08 - 27/08

Hier inschrijven