Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
9 juni 2021

JARTAZI blijft kledij partner voor KHO Bierbeek voor de komende seizoenen

Einde mei werd de nieuwe overeenkomst mbt kledij tussen KHO en JARTAZI ondertekend. Hierdoor blijft JARTAZI onze kledijpartner voor de komende seizoenen.

Voor KHO heeft dit als mooi voordeel voor onze leden dat de kledijlijn van de voorbije jaren behouden kan blijven, zodat onze leden niet persé nieuwe kledij hoeven aan te kopen en dat we de kledij uniformiteit die we nu over de laatste jaren hebben opgebouwd, kunnen blijven aanhouden.

JARTAZI zal ook ons jaarlijks U11 nationale tornooi blijven ondersteunen en zal ook een KHO Bierbeek Fanshop website aanbieden (meer gegevens daarover volgen nog spoedig). Op deze site zullen naast de standaard KHO club lijn ook een aantal modieuze en kwaliteitsvolle extra's aangeboden worden.

KHO MOSSELFEEST 2021 :

 1, 2  &   3    oktober

 

Hier reserveren