Officiele site van KHO Bierbeek

 • Samen
 • Hogerop
 • Ontplooiing
 • Ontspanning
 • Talent
11 mei 2019

Maandag 13/5 en woensdag 15/5 pasdagen

Komende maandag 13 mei en woensdag 15 mei, telkens tussen 17u30 en 20u, hebben de pasdagen plaats in de kantine van KHO Bierbeek. Dit gaat dus om de nieuwe spelers en de spelers die al bij ons waren het voorbije seizoen.

We verwachten dan al onze spelers van U7 t.e.m. U19 om de kledij te passen en bestellen naar komend seizoen toe. Bij de bestelling moet u ter plaatse de betaling doen (behalve voor het basispakket, dat bij het lidgeld hoort, zie verder).

Al onze spelers moeten de volgende kledij-elementen in bezit en in gebruik (op wedstrijddagen) hebben :

 • Jartazi Trainingspak
 • Jartazi trainingsshort zwart
 • Jartazi T-shirt groen
 • Bal en kousen
 • Regenjasje (Jartazi of Jako)
 • Winterjas Jartazi (of Shellvest/Winterjas Jako)
 • Voetbaltas of rugzak (tem U9)
 • Sweater

Met uitzondering van de U6 (zij moeten enkel trainingspak, bal, short, Tshirt en kousen te hebben) en de ZaRES (zij moeten enkel trainingspak, voetbaltas,  bal en kousen hebben).

Op wedstrijddagen zullen we komend seizoen streng deze dresscode afdwingen.

In het lidgeld zit een basis kledijpakket voor alle spelers, bestaande uit : bal, kousen, voetbalshort (of legging voor de keepers), T-shirt en sweater. Voor de U6 spelers wordt de sweater vervangen door het trainingspak. Voor de ZaRES is er geen sweater/short voorzien in het basispakket. Deze stukken worden gepast, maar hoeven nu niet betaald te worden, vermits ze deel uit maken van het lidgeld, waarvoor de brief (met factuur) begin juni verstuurd zal worden.  Uiteraard zal deze kledij maar afgeleverd worden na betaling van het lidgeld.

Spelers die nieuw zijn in de club, moeten dus de extra verplichte kledij die niet in het basispakket zit, bestellen en betalen op deze pasdagen. Het gaat dan om een voetbalzak/rugzak, regenjasje, trainingspak en winterjas.

Uiteraard kan er op de pasdagen ook nog andere kledij uit de Jartazi lijn worden besteld.

We rekenen erop dat iedereen langskomt om zijn bestelling te doen. Er wordt geen latere pasdag gepland. 

Noteer ook dat er tegen half juni via de hoordrubriek 'Shop' een nieuwe Jartazi website zal zijn waar club kledij kan besteld worden. Op de oude site kan er voorlopig niets meer worden besteld.

 

 

          KHO VOETBALKAMPEN 2021 :

15/02 - 19/02        &         5/04 - 9/04

12/07 - 16/07       &        23/08 - 27/08

Hier inschrijven