Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
16 januari 2020

Nieuwe Jeugdvoorzitter voor KHO

Het bestuur van KHO Bierbeek is zeer verheugd om te melden dat wij vanaf heden een nieuwe jeugdvoorzitter hebben.

Dieter Cornips heeft deze week de belangrijke functie aanvaard en is zeer gemotiveerd om aan de slag te gaan als Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding (AVJO). Door zijn opleiding en ervaring in het onderwijs beschikt hij over de nodige bekwaamheden en kwaliteiten om over onze jeugdopleiding te waken. Verder is Dieter inwoner van Bierbeek en beschikt hij over een groot netwerk. Het is absoluut nodig dat meer en jongere personen de schouders zetten onder onze vereniging, zonder vrijwilligers is er geen club!

Wij heten Dieter in elk geval van harte welkom en wensen hem zeer veel succes in zijn nieuwe functie. 

 

          KHO VOETBALKAMPEN 2021 :

15/02 - 19/02        &         5/04 - 9/04

12/07 - 16/07       &        23/08 - 27/08

Hier inschrijven