Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
10 juni 2018

Reeksindelingen Gewestelijke jeugdteams

Ook de reeksen voor onze gewestelijke en provinciale ploegen zijn nu bekend :

  • U7R : KHO Bierbeek, Tienen, Hoegaarden, Lubbeek, Haasrode, Wommersom, Butsel
  • U8R : KHO Bierbeek, Herent, Lubbeek, Kortenaken, Bertem, Vissenaken, Linden, Butsel
  • U9R : KHO Bierbeek, Steenokkerzeel, Wezembeek, Lovenjoel, Herent, Bertem, OHR, Kortenberg-Meerbeek
  • U10R : KHO Bierbeek,  Kraainem, Sterrebeek, Strombeek, Machelen, Weerde, OHR, Moorsel
  • U11R : KHO Bierbeek, Hofstade, Werchter, Keerbergen, Haasrode, Nossegem, RWL Sport
  • U13RA : KHO Bierbeek, Kraainem, Hoeilaart, Peutie, Herent, Veltem, OHL, OHR (Huldenberg)
  • U13RB : KHO Bierbeek, Elewijt, Perk, Keerbergen, Haren, Nossegem, OHR (Huldenberg)
  • U15RA : KHO Bierbeek, Kraainem, Herent, Betekom, Veltem, Bon-Air, RC Butsel, Zoutleeuw
  • U15RB : KHO Bierbeek, Wijgmaal, Hoegaarden, Kessel-lo, OHL, Rotselaar, Keiberg; KDN United
  • U17R : KHO Bierbeek, Herent, Betekom, Houtem-Oplinter, Lubbeek, KDN United, Heide-Linter, Kortenberg-Meerbeek
  • U21R : KHO Bierbeek, Kraainem, Sterrebeek, Machelen, Hoeilaart, Kampenhout, Woluwe-Zaventem, Veltem, TW3000, Perk, Goetsenhove, Erps-Kwerps, Moorsel, Vossem
  • ZaRES : KHO Bierbeek,  Sterrebeek, Bertem, Haasrode, Kessel-lo, Meldert, Korbeek Sport, Vissenaken, OHR, Erps-Kwerps, Roosbeek-Neervelp, Moorsel, Eizer, Kortenberg

 

Voor de U8 en U9 IP, die in de Provinciale reeksen spelen, zijn dit de reeksindelingen :

  • U8IP : KHO Bierbeek, KVK Tienen, Hoegaarden, Haasrode, Betekom, Kessel-lo, Woluwe-Zaventem, Tervuren
  • U9IP : KHO Bierbeek, KVK Tienen, Wijgmaal, Kampenhout, Eppegem, OHL, Rotselaar, Tempo Overijse

 

Al deze gegevens zijn onder voorbehoud, vermits het de voorstellen zijn die Voetbal Vlaanderen heeft gepubliceerd.

 

 

 

 

TALENTDAGEN - 17 & 24 april 2019 - 17u00 tot 18u15 - spelers geboren 2011, 2012, 2013, 2014

Inschrijven