Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
14 juli 2018

Bijgewerkt overzicht van jeugdtrainingsuren

Het komende seizoen nadert.....hieronder de wekelijkse trainingsuren van al onze ploegen, evenals de naam van de trainer en dag en uur van de eerste training.

Tov de eerste versie, werden de uren voor U10R en U11R aangepast.

Zat. Reserven : trainer Jules Verbist
Maandag 19u Korbeek-Lo &  Woensdag 19u Bierbeek
1ste training maandag 06/08 19u

U21R : trainer : Jules Verbist
Maandag 19u Korbeek-Lo &  Woensdag 19u Bierbeek
1ste training maandag 06/08 19u

U19IP : trainer : Pieter Maes
Maandag 20u - Dinsdag 20u - Donderdag 20u
1ste training dinsdag 17/07 18u45

U17IP : trainer : Gunther Mella
Maandag 18u45 - Dinsdag 18u45 - Donderdag 18u45
1ste training maandag 23/07 18u45

U17R : trainers : Axel Dahlem en Guido Baeten
Dinsdag 18u45 - Vrijdag 18u45
1ste training dinsdag 07/08 18u45

U16IP  : trainers : Arne Knaepen en Christophe Piret
Maandag 20u - Dinsdag 18u45 - Donderdag 18u45
1ste training maandag 23/07 20u

U15IP : trainer : Yves Happaerts
Maandag 18u45 - Woensdag 18u45 - Donderdag 18u45
1ste training maandag 23/07 18u45

U15RA  : trainer : Nick De Groe
Woensdag 16u - Vrijdag 18u45
1ste training dinsdag 07/08 18u45

U15RB : trainer : Jannick Feyaerts
Dinsdag 18u45 - Vrijdag 18u45
1ste training dinsdag 07/08 18u45

U14IP  : trainer :  Dylan Malycheff
Maandag 18u45 - Dinsdag 18u45 - Donderdag 18u45
1ste training maandag 23/07 18u45

U13IP A + B : trainer : Philippe Sterckx
Dinsdag 17u30 - Woensdag 17u30 - Vrijdag 17u30
1ste training dinsdag 24/07 17u30

U13R A + B : trainers : Aidan Van Den Heuvel + x
Woensdag 18u45 & Vrijdag 18u45
1ste training woensdag 08/08 19u (sportkot)

U12IP A + B : trainers :  Ryan Van Coillie en Robbe Hoymans
Dinsdag 17u30 - Woensdag 16u - Vrijdag 17u30
1ste training dinsdag 24/07 17u30

U11IP : trainer : Davy Cums
Maandag 17u30 - Woensdag 17u30 - Donderdag 17u30
1ste training maandag 23/07 17u30

U11R : Trainer : Robbe De Vos
Woensdag 17u30 & Vrijdag 17u30
1ste training woensdag 08/08 17u30

U10IP : trainer : Jens Huypens
Dinsdag 17u30 - Woensdag 17u30 - Donderdag 17u30
1ste training dinsdag 24/07 17u30

U10 REG. : trainer : Joeri Willemaers
Correctie : Woensdag 17u30 - Vrijdag 17u30
1ste training dinsdag 07/08 17u30

U9 IP A + B : trainers : Pieter Huskens en Robbe De Vos
Dinsdag 17u30 & Donderdag 17u30
1ste training dinsdag 24/07 17u30

U9 REG. : trainers : Stijn Saenen
Maandag 17u30 & Donderdag 17u30
1ste training maandag 06/08 17u30

U8 IP A + B : trainer :  Laurens Muyldermans
Maandag 17u30 & Woensdag 17u30
1ste training maandag 23/07 17u30

U7 A + B : trainers : Wim Degeest + Arno Meeus
Woensdag 17u30 & Vrijdag 17u30
1ste training woensdag 01/08 17u30

U6 : trainer : Bart Saenen
Woensdag 16u30 & Vrijdag 17u
1ste training vrijdag 17/08 17u

tekst

 

 

 

                     KHO BRUNCH - Zondag 19 mei van 10u tot 15u 

Inschrijven