Verdienstelijke match van onze jongens, maar net niet de penalties gehaald.
Na de vlotte busreis met staf en een 30-tal supporters, gingen we deze wedstrijd in het mooie complex in Wolvertem van start met toch een wat gehavende ploeg, door de afwezigheid van Jorthe, Jasper, Brent, Tristan & Jitse. Ook Kevin viel nog uit kort na de start van de match.. Hierdoor kregen Martijn (op de 2) en Josse (op 10) speelgelegenheid.
In het begin was Wolvertem duidelijk de beste ploeg en ze kwamen rond het half uur verdiend op voorsprong. Wij kwamen dan wat beter in ons spel, maar net voor de rust slikten we de 2-0 na onzorgvuldig uitverdedigen.
In de tweede helft ging het spel meer op en af en beide teams hadden wat kansen. Na het overschakelen op een 3-mans verdediging konden we Wolvertem in moeilijkheden brengen en werd het uiteindelijk ook 2-2 na doelpunten van Gilles en Josse. Wolvertem had alle moeite van de wereld met het krachtvoetbal dat we op dat moment gingen spelen, met Josse en Thibeau vooraan. Het moet gezegd dat onze goallie Martin ook een aantal mooie reddingen moest doen om ons in de running te houden. We roken zelfs de winst, want achteraan bleek Wolvertem nu toch kwetsbaar te zijn….
Maar spijtig genoeg pakten we in de 88e minuut toch een tegendoelpunt, wat ons dus uit de bekerfinale houdt.
De Bekerfinale gaat dus tussen FC ATO (dat Boutersem klopte) en dit Wolvertem-Merchtem.
Wij concentreren ons nu op onze 4 finales, te beginnen met de uitmatch op BOKA komende zondag !!
Zaterdag 28/3 vieren we ook de titel van ons B-elftal (match tegen Budingen) met hopelijk veel jeugdspelers aanwezig en een feestje achteraf !!