Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
17 september 2023

Succesvolle editie 2023 van onze jeugddag

We hadden gisteren de jaarlijkse bijeenkomst van al onze jeugdspelers, voorafgaand aan de wedstrijd tegen SK Kampenhout.

Bijna 250 van onze jeugdsspelers tekenden present. Na de opwarming van de A-teams, kwamen zij centraal op het veld voor een groepsfoto. Ze bleven ook met talrijk aanwezig om te supporteren voor ons A-team. Iedereen had een drankbonnetje gekregen en ging daar ook iets voor kopen in de kantine en daarna zochten ze een plekje in de tribune.

We kwamen in het begin een paar keer kort bij een doelpunt wat een stevig gejuich opleverde in de volle tribune…. het duurde wel tot kort voor het einde dat er voor een doelpunt gejuicht kon worden…maar iedereen had toch een spannende wedstrijd gezien….

Alvast bedankt aan al onze spelers en hun ouders die aanwezig waren….

 

KHO PAASSTAGE 2-5 APRIL 2024

Voetbal Paaskamp KHO van 2 tot 5 april 2024

Prijs is 150 Euro voor de 4 dagen (of 45 euro per dag)

Je krijgt ook oefenbal als je voor de 4 dagen inschrijft

Inschrijven via koenraad.nackaerts@khobierbeek.be