Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent

Klassement – A-Elftal

PositiePloegPGSWVGDS
1K. VOETBALVERENIGING KESTER-GOOIK A23970217
2H.O. BIERBEEK A22971112
3SPORTING KAMPENHOUT A19962114
4K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM1896309
5K.F.C. HERENT A1795229
5EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK A1795225
7S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN A1494322
8FENIXX BEIGEM HUMBEEK A139441-1
8K.V. TERVUREN-DUISBURG A139441-2
10K.S.C. GRIMBERGEN A129450-5
11E.R.C. HOEILAART A119342-2
12BODEGEM KAPELLE UNITED A99243-4
13S.K. PEPINGEN-HALLE A79261-9
14K.V.K. WEMMEL A59162-8
14K.H.O. HUIZINGEN A59162-15
16V.K. HOLSBEEK A09090-22

 

PENSENKERMIS op vrijdag 13 NOV. 2026

Pensen met appelmoes, Croque Monsieur en Croque kaas

Alles aan 12 euro !!  Inschrijven verplicht.

 

 

 


 Reserveer hier