Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent

Klassement – A-Elftal

PositiePloegPGSWVGDS
1K. VOETBALVERENIGING KESTER-GOOIK A20860215
2H.O. BIERBEEK A1986119
3SPORTING KAMPENHOUT A18862014
4K.F.C. HERENT A17851210
5K. HOGER OP WOLVERTEM MERCHTEM1585306
6EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK A1484223
7S.C. HOEGAARDEN-OUTGAARDEN A1384312
8K.S.C. GRIMBERGEN A128440-3
9E.R.C. HOEILAART A108341-2
9FENIXX BEIGEM HUMBEEK A108341-2
9K.V. TERVUREN-DUISBURG A108341-3
12BODEGEM KAPELLE UNITED A98233-1
13S.K. PEPINGEN-HALLE A78251-7
14K.H.O. HUIZINGEN A58152-12
15K.V.K. WEMMEL A48161-8
16V.K. HOLSBEEK A08080-21

 

PENSENKERMIS op vrijdag 13 NOV. 2026

Pensen met appelmoes, Croque Monsieur en Croque kaas

Alles aan 12 euro !!  Inschrijven verplicht.

 

 

 


 Reserveer hier