Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent

Rangschikking (B-PLOEG)

PositiePloegPGSWVGDS
1K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL A25980132
2S.K. NOSSEGEM A21972017
3H.O. BIERBEEK B17851211
4F.C. BINKOM A1584133
5STORMVOGELS HAASRODE A1484226
5K.O.V.C. STERREBEEK A149432-3
7V.C. BERTEM-LEEFDAAL A1183323
7HOGER-OP VELTEM A118332-1
7K.V.C. KESSEL LO 2000 A119342-10
10STANDAARD MEERBEEK99360-3
11KONINKLIJKE HAACHT UNITED A89252-5
11K. EUROPA 90 KRAAINEM F.C. A88242-8
13K. STORMVOGELS DRIESLINTER A78251-11
14F.C. MOORSEL A68260-11
15FOOTBALL CLUB KORTENBERG UNITED A18071-20
16K.V. WOLUWE-ZAVENTEM A000000

 

PENSENKERMIS op vrijdag 13 NOV. 2026

Pensen met appelmoes, Croque Monsieur en Croque kaas

Alles aan 12 euro !!  Inschrijven verplicht.

 

 

 


 Reserveer hier